Ana sayfa Medya'da Biz “Meslektaşlarımızla beraber büyük bir aileyiz”

“Meslektaşlarımızla beraber büyük bir aileyiz”

645

Bolu Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu 13’üncü dönem başkanlığına seçilen Mehmet Ok, “Meslektaşlarımızla beraber büyük bir aileyiz.” dedi.

Bolu Bölgesi Veteriner Hekimler Odası 13’üncü dönem yönetim kurulu seçimi geçtiğimiz gün gerçekleşti. Seçimden Mehmet Ok ve ekibi galip çıkarken yönetim kurulundaki isimler ise şu şekilde oldu: Mehmet Ok, Hakan Akpınar, İbadi Mamur, Erkan Kabaş, Yasin Özdemir

“BERABER BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Seçim sonrası basın açıklaması yapan Başkan Ok, beraber büyük bir aile olduklarını söyleyerek, “Dünyanın en saygın, ömür boyu ahlak ve sorumluluk gerektiren Veteriner Hekimliği mesleğinin üyeleriyiz. Şahsi çıkar ve siyasi amaç gözetmeksizin ülkemizin çıkarları doğrultusunda Hayvansal üretim, hayvan sağlığı ve refahı, gıda güvenliği, veteriner hak sağlığı ve çevre sağlığı konularında büyük bir azimle çalışarak mesleğimizi birlik ve beraberlik içinde en ileri noktalara taşıyacağız. Oda tarihimizde daha önce görülmemiş büyük bir katılımla gerçekleştirdiğimiz 13. dönem Bolu Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu seçimlerini tamamlamış bulunmaktayız. Şu bilinmelidir ki bu seçimin kazananı ve kaybedeni yoktur. Bizler tüm meslektaşlarımızla beraber büyük bir aileyiz. Bu zamana kadar görevi yürüten eski yönetim kuruluna teşekkür ederiz. Seçime katılımlarıyla bizi onurlandıran tüm meslektaşlarımıza şükranlarımızı sunarız.” ifadelerini kullandı.